Ignas Danisas 2018 m. lapkričio 13 d. 18:30 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Sieks ne greitų, o realių rezultatų

Vilniuje sausį bus atidarytas sporto realizmo filosofija grįstas sporto klubas "RE.FORMATAS".

Sporto klubas "RE.FORMATAS".
reformatas.com nuotr.
Sporto klubas "RE.FORMATAS".
   
Sporto realistai. Taip save vadina naujo sostinės sporto klubo "RE.FORMATAS" komanda. "Verslo trikampyje" duris atversianti moderni treniruočių vieta, kaip teigia jos atstovai, ragins siekti ne greitų, o realių rezultatų. Naująjį sporto klubų tinklą kurianti nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo įmonių grupė "Darnu Group" į pirmąjį sporto klubą investuoja daugiau nei 1,7 mln. eurų. Jo atidarymas - 2019 m. sausį.
 
Šiandien, kai sporto industrijoje netrūksta tuščių pažadų ir nepagrįstų motyvų, naujoji treniruočių vieta sieks reformuoti požiūrį į sporto klubų kultūrą bei sveiką gyvenseną apskritai.
 
"Šiuo metu vartotojui kuriama iliuzija, kad sportuojant daug pastangų nereikia, o rezultatai ateina greitai ir būtinai su šypsena veide. Tą matome reklamose, žiniasklaidoje. Natūralu, kad žmogus tokiais pažadais greitai susivilioja, bet supratęs, kad norimų pokyčių tenka palaukti, greitai ir nusivilia. Mūsų požiūris į treniruotes kritiškas - gražios kūno formos motyvuoja, bet sporto salėje ne ką mažiau svarbu tiesiog turėti galimybę atsitraukti nuo ekranų, pamiršti darbus ir atsipalaiduoti. Kaip patys sakome, tuščia galva - irgi tikslas", - teigia Ramūnas Grušas, sporto klubo vadovas.
 
Naujas sporto klubas bus ypač dėmesingas grupinėms treniruotėms, tačiau jame bus galima sportuoti ir individualiai - pagal trenerių kruopščiai sudarytą asmeninę treniruočių programą.
 
"Mes orientuojamės į intensyviai gyvenančius miesto žmones, kuriems sportas ne visada yra dienos prioritetas. Naujame sporto klube lauksime tų, kurie mėgsta sportuoti su bendraminčiais - dalindamiesi bendra energija, vienas kitą motyvuodami", - sako R. Grušas. 
 
Šalia profesionalios "RE.FORMATO" trenerių komandos dirbs ir kineziterapeutai. Jie atsižvelgs ne tik į sportuojančio asmens fizines galimybes bei valgymo įpročius, bet ir į genetiką, apie kurią sporto klubų rinkoje dažnai nutylima.
 
Sportuos 6 erdvėse
 
Pirmojo "RE.FORMATO" bendras plotas užims 1 684 kv.m. Sporto klube veiks net 6 skirtingos grupinių užsiėmimų erdvės - nuo treniruoklių ir kardio salės, didelio intensyvumo treniruotėms skirtos zonos iki specialios jogos salės. 
 
Naujo klubo interjeras išsiskirs urbanistiniu stiliumi ir netradicinėmis dekoro detalėmis, bus įrengta specialiai grupinėms treniruotėms pritaikyta infrastruktūra, specialios dangos. Sporto klube veiks ir sulčių baras, kuriame po treniruočių lankytojai galės atsipūsti gurkšnodami šviežią kokteilį.
 
Iš viso lankytojai galės rinktis iš daugiau nei 20 grupinių ir individualių treniruočių. 
 
"Norime sukurti aplinką, kurioje miesto žmonės jaustųsi motyvuoti, ypatingi ir šiuolaikiški, neatsiliekantys nuo pasaulio didmiesčiuose besikuriančių sporto klubų tendencijų", - tvirtina R. Grušas.

Speciali starto kaina
 
Nors "RE.FORMATAS" bus atidarytas po kiek daugiau nei pusantro mėnesio, jau dabar siūloma pasinaudoti galimybe išankstinį mėnesio abonementą įsigyti už ypatingą kainą - 59 Eur, po atidarymo kainos keisis.
 
Naujame klube nebus taikomas įstojimo į sporto klubą mokestis, o abonementų paketai bus neriboti. Vadinasi, žmogus sporto klube galės praleisti tiek laiko, kiek norės. Be to, per dieną sporto klube bus galima lankytis neribotai - ateiti ryte, užsukti per pietų pertrauką ir grįžti vakare po darbų.
 

 
"Sportuojantiems kiekvieno apsilankymo metu bus suteikiamas rankšluostis, lankytojai nemokamai galės atsigaivinti ir geriamuoju vandeniu. Visgi nepaisant aukštos aptarnavimo kultūros, išskirtinio dėmesio kiekvienam klientui, patogios vietos, modernaus interjero ir grupinių treniruočių gausos, siekiame, kad šis sporto klubas būtų prieinamas visiems miestiečiams", - pabrėžia R. Grušas.
 
Atsižvelgiant į aktyviai gyvenančių žmonių darbo ritmą, sporto klubas veiks nuo 6 val.
 
Šiuo metu bendrovės "Darnu Group" planuose yra numatyti dar du sporto klubai. Konkrečiau apie tolesnę plėtrą žadama pranešti kitais metais. 
 
Apie RE.FORMATĄ
 
RE.FORMATAS - naujos kartos atviras ir ypač dėmesingas grupinių treniruočių sporto klubas. Čia dirba sporto realistai, kuriuos motyvuoja ne greiti, o realūs rezultatai. Modernaus interjero erdvėse, kurių yra net 6, lankytojai gali rinktis iš daugiau nei 20 grupinių ir individualių treniruočių.
Daugiau naujienų iš kategorijos Pulsas
KOMENTARAI
 
 

LSD "Žalgiris" sporto bazė

Olimpiečių g. 17, Vilnius 852751477
 

Savicko sporto klubas

Ąžuolyno 7, Vilnius 852362223
 

EFFECTUS

Laisvės pr. 60, Vilnius 852414493, 868740701
 

ROYAL ATHLETIC CLUB

M.K.Čiurlionio g. 84A, Vilnius 852159383
 

SUPERGYM

Laisvės pr. 82, Vilnius 852703132
 

Šokių studija „Kandela“

Savanorių pr. 178, Vilnius 8 686 528 13 info@kandela.lt

EgoForte

Savanorių pr. 124 A, Vilnius 852161919 info@egoforte.lt
 

Žalgirio sporto kompleksas

A. ir J. Gravrogkų g. 4, Kaunas, 837351620, 8604 03155
 

Sporto kompleksas Sugihara

Č.Sugiharos g. 3, Vilnius (8 5) 270 57 10
 

„Geležiniai žmonės“

Jurbarko g. 2, Kaunas 837 264470 837 314093
 

Teniso aikštynas "EcoTENNIS"

VŠĮ ,,Ekotenisas” Draugystės g. 10, Kaunas info@ecotennis.lt + 370 640 46661, + 370 37 452852
 

Sporto klubas "Margiris"

Naujoji g. 52, Alytus

"Victoria Gym"

Trinapolio g.11, Vilnius
 

FORUM Sporto klubas

Konstitucijos pr. 26, Vilnius
 

"Vilniaus Sigmos" sporto centras

Kalvarijų g. 125, Vilnius
 

Sporto klubas "Žalgiris"

Ūdrijos g. 2a, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo klubas "Šaulė"

Ugniagesių g. 8, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo centras "Ąžuolynas"

Sporto g. 3, Kaunas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas