sportuojam.lt 2018 m. gegužės 29 d. 17:22 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Renkasi netradicines sporto erdves

Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami išbandyti masines treniruotes ne sporto salėje, tačiau urbanistikos džiunglėse

Treniruotės akimirka.
Organizatorių nuotr.
Treniruotės akimirka.
   
Masinės treniruotės – irpuiki galimybė nemokamai pasisemti sporto žinių iš žinomų savo srities profesionalų. 
 
Pirmadienį Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“, prasidėjo nemokamos masinės treniruotės su „Be1“, o prisijungti prie jų kviečiami visi, neabejingi aktyviam gyvenimo būdui. 

Sportiniai užsiėmimai tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Jie gali tapti puikia pradžia tiems, kurie dar tik bando prisijaukinti aktyvų gyvenimo būdą, tačiau nedrįsta praverti sporto salės durų,  taip pat į jas kviečiami jau su sportu susipažinę ir be jo savo gyvenimo neįsivaizduojantys kauniečiai. 

Nors nemažai Kauno bendruomenių propaguoja aktyvų gyvenimo būdą bei judėjimo naudą, siūlo įvairias veiklas, „Be1“ treniruotės yra išskirtinės – jas veda profesionalūs treneriai, o užsiėmimų metu naudojamas ne tik savo kūno svoris, tačiau ir sportinė įranga. 

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatų prizininkė ir Europos čempionatų dalyvė, kandidatė į 2020 Tokijo olimpines žaidynes Eva Misiūnaitė sako, kad masinės treniruotės jai nėra naujiena. Trenerė ruošė sportininkus „Kauno maratonui“,  taip pat buvo prisijungusi prie iniciatyvos „Judėk sveikai“, o dabar treniruotes ves prekybos miestelyje „Urmas“. 
 
„Dauguma treniruočių vyksta parkuose arba  stadionuose, o mes norime praplėsti treniruočių erdves. Todėl ir pasirinkome netradicinę vietą – prekybos miestelį „Urmas“. Užsiėmimai atviri kiekvienam ir kviečiame prisijungti visus“, – kalbėjo E.Misiūnaitė. 

Pasak trenerės, sportas bei aktyvus laisvalaikis Lietuvoje populiarėja, judėjimas tampa gyvenimo būdo dalimi, o sporto naudą supranta vis daugiau žmonių. 

Užsiėmimus prekybos miestelyje „Urmas“ taip pat ves Jamesas Kasirye–Sebalu – lengvaatletis sprinteris, Ugandos čempionatų prizininkas, sportinį išsilavinimą ir darbinę praktiką įgijęs Didžiojoje Britanijoje, JAV ir Lietuvoje, taip pat Herkus ir Nauris Lukošiūnai, kurie yra kikbokso ir mišrių kovų menų specialistai, daugkartiniai įvairių čempionatų prizininkai, kikbokso, muai tai, džiudžitsu, bušido čempionai Baltijos šalyse.

 
Mankštas vesti padės kviestiniai specialistai – sportininkai ir savo sričių profesionalai. 

Skirtingai nuo kitų mieste siūlomų aktyvių veiklų, „Be1“ treniruotės neapsiribos tik viena ar dviem sporto šakomis. Jų dalyviai susipažins su bėgimu, rutulio stūmimu, barjeriniu bėgimu, jėgos sportu, šuoliais, aerobika, kovos menais ir kitomis veiklomis.

„Atrask mankštos naudą su „Be1″ siūlome net penkių tipų treniruotes – bėgimo, funkcines, kovos menų, disko bei įvairias temines. Treniruotės vyks ciklu ir kiekvieną kartą bus skirtingos, taip pat siekiame, jog būtų palaikomas fizinis krūvis, neužsimirštų išmokti dalykai ir kad būtų pasiruošta ateinančioms treniruotėms“, - kalbėjo projekto organizatoriai. 

Dalyviai  ne tik lies prakaitą, bet ir susipažins su naujausiomis treniruočių technikomis, sveikos ir fiziškai aktyvios gyvensenos principais, nauda ir būdais, kaip sveiką gyvenimo būdą paversti savo kasdienybe.

„Siekiant motyvuoti dalyvius mūsų partneriai padėjo sukurti dovanų paketą – įvairias nuolaidas gaus visi, dalyvaujantys projekte. Taip pat treniruotėse bus vykdomi įvairūs žaidimai, kurių nugalėtojų laukia dovanas. Juk sportas turi būti smagus. Didžiuojamės, kad Kauno miestas bunda, atsinaujina, plečiasi, todėl savo treniruotes vykdome urbanistikos džiunglėse“, - teigė sporto virusu dar daugiau kauniečių ketinantys užkrėsti „Be1“ treniruočių organizatoriai.

Nemokamos masinės treniruotės prekybos miestelyje „Urmas“ vyks pirmadieniais ir trečiadieniais. Pradžia – 18.30 val. 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Pulsas
KOMENTARAI
 
 

LSD "Žalgiris" sporto bazė

Olimpiečių g. 17, Vilnius 852751477
 

Savicko sporto klubas

Ąžuolyno 7, Vilnius 852362223
 

EFFECTUS

Laisvės pr. 60, Vilnius 852414493, 868740701
 

ROYAL ATHLETIC CLUB

M.K.Čiurlionio g. 84A, Vilnius 852159383
 

SUPERGYM

Laisvės pr. 82, Vilnius 852703132
 

Šokių studija „Kandela“

Savanorių pr. 178, Vilnius 8 686 528 13 info@kandela.lt

EgoForte

Savanorių pr. 124 A, Vilnius 852161919 info@egoforte.lt
 

Žalgirio sporto kompleksas

A. ir J. Gravrogkų g. 4, Kaunas, 837351620, 8604 03155
 

Sporto kompleksas Sugihara

Č.Sugiharos g. 3, Vilnius (8 5) 270 57 10
 

„Geležiniai žmonės“

Jurbarko g. 2, Kaunas 837 264470 837 314093
 

Teniso aikštynas "EcoTENNIS"

VŠĮ ,,Ekotenisas” Draugystės g. 10, Kaunas info@ecotennis.lt + 370 640 46661, + 370 37 452852
 

Sporto klubas "Margiris"

Naujoji g. 52, Alytus

"Victoria Gym"

Trinapolio g.11, Vilnius
 

FORUM Sporto klubas

Konstitucijos pr. 26, Vilnius
 

"Vilniaus Sigmos" sporto centras

Kalvarijų g. 125, Vilnius
 

Sporto klubas "Žalgiris"

Ūdrijos g. 2a, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo klubas "Šaulė"

Ugniagesių g. 8, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo centras "Ąžuolynas"

Sporto g. 3, Kaunas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas