sportuojam.lt 2017 m. gegužės 2 d. 14:10 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Kviečia į fitnesą riedlenčių parke

Šeštadienio popietės poilsį namuose gausus būrys merginų iškeitė į energingą fineso treniruotę netikėtoje vietoje – kultūros baro „Kablys“ riedlenčių parke

Jolanta Leonavičiūtė pakvietė moteris į treniruotę riedlenčių parke
Nerijaus Kuzmicko nuotr.
Jolanta Leonavičiūtė pakvietė moteris į treniruotę riedlenčių parke
   
Aktyvios miesto moterys turi daugybę reikalų, bet stebuklingai viską suspėja. Jos randa laiko ne tik draugams, šeimai ir karjerai, bet ir treniruotėms. Sportas daugumai moterų tampa natūralia gyvenimo dalimi. Energija, aktyvus gyvenimo būdas ir sveiki pasirinkimai – neatsiejami kasdieniai  Jolantos Leonavičiūtės palydovai.
 
Vis daugiau moterų ir merginų sportą priima kaip galimybę pažinti ir tobulinti savo kūną, išlaisvinti mintis ir pasisemti kūrybinės energijos savo kasdienei veiklai.  Motyvacijos joms netrūksta – šeštadienio popietės poilsį namuose gausus būrys merginų iškeitė į energingą fineso treniruotę netikėtoje vietoje – kultūros baro „Kablys“ riedlenčių parke. Sportine apranga pasipuošusioms merginoms geros nuotaikos, juoko ir šypsenų tikrai nestigo.

Fitnesas riedlenčių parke
 
Netradicinėje erdvėje sportuoti moteris pakvietė televizijos laidų vedėja ir trenerė Jolanta Leonavičiūtė ir fitneso trenerė Justa Jurkoit. Tai jau antrasis iš trijų „Here to create“ serijos renginių , kviečiančių veiklias ir kūrybiškas moteris į treniruotę neįprastoje vietoje su viena iš „adidas UltraBOOST X“ batelio ambasadorių. Šįkart treniruotė vyko riedlenčių parke su rampomis.
 
Šioje treniruotėje J. Leonavičiūtė su trenere J. Jurkoit prakaitą liejo kartu su daugiau nei 60 merginų.

„Paneigėme mitus apie fitneso sportą, sukūrėme naują jo paveikslą ir pajutome didelį merginų susidomėjimą. Merginų padėkos, klausimai ir šypsenos – didžiausia motyvacija. Tikiu, kad įkvėpėme jas ir parodėme, kad verta didžiuotis kievienu prakaito lašeliu, formuojančiu tavo kūną!“, - smagia intensyvios treniruotės atmosfera džiaugėsi J. Leonavičiūtė.
 
Jolanta savo dienotvarkės be sporto jau neįsivaizduoja. „Sportuoju bent  4 kartus per savaitę.  Daugiausiai motyvacijos man suteikia rezultatai ir kintančios kūno formos. Tačiau aktyvios treniruotės padeda ne tik turėti dailesnes kūno linijas, bet ir leidžia iššsikrauti, išvalyti mintis – šiuolaikiniame pasaulyje to reikia kiekvienam“, - mintimis dalijosi Jolanta.

 
Hard fitness treniruotės – norinčioms sutvirtėti
 
„Hard fitness treniruotės – ne juokas“, - juokiasi J. Leonavičiūtė ir priduria - „tačiau šios treniruotės – puikus pasirinkimas toms, kurios nori sutvirtėti ir paryškinti raumenukus“. Nors visuomenėje gajus stereotipas, kad fitnesas – ne moteriškas sportas, ji su tokiu požiūriu nelinkusi sutikti. Anot Jolantos, nereikia bijoti treniruočių su dideliais svoriais – jos tik paryškins moteriškąjį grožį, tačiau kūno apimtys tikrai nepadidės: „Stangrus ir tvirtas raumuo yra tikrasis grožis, kurio jūs ieškote“, - neabejoja ji.
 
Trenerė Justa džiaugiasi, kad vis daugiau moterų ir merginų renkasi fitneso treniruotes, nori tobulinti savo kūną ir atranda svorių naudą. Pasak jos, treniruotės su svoriais ne tik leidžia jausti, kaip stangrėja tavo kūnas, bet ir padeda sutvarkyti laikysenos problemas, sumažina nugaros skausmus ir suteikia pasitikėjimo savimi. „Į treniruotes ateinančioms merginoms patariu susidaryti individualų planą, sportuoti pagal save ir žvelgti į sportą kūrybiškai – juk kiekviena kuriame savo istoriją“, - tvirtina ji.
 
Geri pavyzdžiai užkrečia. Tiek Jolanta, tiek Justa teigia sulaukiančios daug pagyrimų ir klausimų, kaip išsaugoti puikias kūno linijas ir neprarasti entuziazmo ir motyvacijos.  Jos pataria, kad svarbiausia psichologinis nusiteikimas, sveika gyvensena ir tinkamas poilsis. „Labai svarbu rasti balansą – tiek sporte, tiek gyvenime“, - tikina merginos.
Daugiau naujienų iš kategorijos Žmonės
KOMENTARAI
 
 

LSD "Žalgiris" sporto bazė

Olimpiečių g. 17, Vilnius 852751477
 

Savicko sporto klubas

Ąžuolyno 7, Vilnius 852362223
 

EFFECTUS

Laisvės pr. 60, Vilnius 852414493, 868740701
 

ROYAL ATHLETIC CLUB

M.K.Čiurlionio g. 84A, Vilnius 852159383
 

SUPERGYM

Laisvės pr. 82, Vilnius 852703132
 

Šokių studija „Kandela“

Savanorių pr. 178, Vilnius 8 686 528 13 info@kandela.lt

EgoForte

Savanorių pr. 124 A, Vilnius 852161919 info@egoforte.lt
 

Žalgirio sporto kompleksas

A. ir J. Gravrogkų g. 4, Kaunas, 837351620, 8604 03155
 

Sporto kompleksas Sugihara

Č.Sugiharos g. 3, Vilnius (8 5) 270 57 10
 

„Geležiniai žmonės“

Jurbarko g. 2, Kaunas 837 264470 837 314093
 

Teniso aikštynas "EcoTENNIS"

VŠĮ ,,Ekotenisas” Draugystės g. 10, Kaunas info@ecotennis.lt + 370 640 46661, + 370 37 452852
 

Sporto klubas "Margiris"

Naujoji g. 52, Alytus

"Victoria Gym"

Trinapolio g.11, Vilnius
 

FORUM Sporto klubas

Konstitucijos pr. 26, Vilnius
 

"Vilniaus Sigmos" sporto centras

Kalvarijų g. 125, Vilnius
 

Sporto klubas "Žalgiris"

Ūdrijos g. 2a, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo klubas "Šaulė"

Ugniagesių g. 8, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo centras "Ąžuolynas"

Sporto g. 3, Kaunas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas