krepsinistau.lt 2013 m. balandžio 1 d. 22:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Krepšinio žaidimai kviečia visus

Tereikia tinkamos sportui aprangos ir batelių, o organizatoriai jums skirs krepšinio salę ir statistus, bei suras komandos draugų

   
Krepšinio žaidimų klubas „Krepšinis tau“ jau daugiau nei dešimtmetį kiekvieną šio sporto mylėtoją kviečia ne tik pasyviai stebėti rungtynes prie televizoriaus ekrano, bet ir žaisti patiems. Tereikia tinkamos sportui aprangos ir batelių, o organizatoriai jums skirs krepšinio salę ir statistus, bei suras komandos draugų. Taigi tai unikalus ir analogų neturintis projektas. Ši organizacija nesiekia pelno. „Krepšinis tau“ užsibrėžė tikslą populiarinti aktyvų gyvenimo būdą, sveiką gyvenseną ir puoselėti ir taip jau be galo stiprią lietuvių meilę krepšiniui.

Klubas dar 2002-aisiais metais pradėjo organizuoti krepšinio žaidimus ir kviesti visus šio žaidimo fanus prisijungti prie jau esamų žaidėjų. Iš pradžių „Krepšinis tau“ veikė tik Vilniuje, o pernai krepšinio žaidimai buvo pradėti organizuoti ir Kaune. Organizatorių planuoja po kurio laiko imti rengti krepšinio žaidimus ir kituose didžiuosiuose ar, atsiradus paklausai, ir mažesniuose Lietuvos miestuose. Organizatorių teigimu, krepšinis ne tik pomėgis, bet kartu ir būdas aktyviai praleisti laisvalaikį su draugais ar pažystamais. Tokiu būdu sportas tampa ne monotonišku ir priverstiniu darbu treniruoklių salėje, o smagia pramoga. Žaisdami krepšinį jauni vaikinai ir subrendę vyrai mėgaujasi judėjimu, bendrauja tarpusavyje, netgi susiranda draugų bei treniruoja savo kūną. Be to, prie krepšinio žaidimų klubo „Krepšinis tau“ prisijungti gali ne tik puikiai šį žaidimą įvaldę ir itin sportiški jaunuoliai, bet ir vyresni žmonės, kurie galbūt jau primiršę šio žaidimo teikiamus malonumus. Čia kiekvienas smagiai praleis laiką ir atsipalaiduos po sunkių dienos darbų.Norintieji prisijungti prie krepšinio žaidimų  klubo, gali nesudėtingai prisiregistruodami internetinėje svetainėje www.krepsiniozaidimai.lt. Prisiregistravus sukuriama asmeninė žaidėjo paskyra, kurioje galima stebėti žaidimų statistiką, išsirinkti žaidimo laiką ir vietą. Žaidimo dieną kiekvienas prisiregistravęs krepšinio mylėtojas informuojamas trumpąja sms žinute ir elektroniniu laišku. Žaidimai vyksta darbo dienomis ir savaitgaliais vakarais įvairiose sporto salėse Vilniuje ir Kaune. Paprastai vienu laiku toje pačioje salėje žaidžia 12 krepšinio mėgėjų, kurie suskirstomi į dvi komandas ir varžosi dviejose rungtynėse. Varžybas stebi statistas, kuris skelbia rezultatus, fiksuoja laiką, prižiūri tvarką ir vėliau suveda žaidimų statistiką į internetinę svetainę www.krepsiniozaidimai.lt. Taigi jau tą patį vakarą kiekvienas žaidėjas mato savo pasiekimus, gali palyginti juos su varžovų rezultatais ir sekti bendrą savo žaidimų statistiką. Prisijungti prie krepšinio žaidimų klubo „Krepšinis tau“ yra išties nesudėtinga ir verta, kadangi tai ne tik sportas ir būdas palaikyti puikią fizinę formą bei sveikatą, bet ir itin smagus ir daug investicijų nereikalaujantis laisvalaikio praleidimo būdas. Be to, įdomu tai, kad „Krepšinis tau“ teikia paslaugas ir įmonėms. Prie klubo gali prisijungti įvairių įmonių darbuotojų grupelės ir žaisti su kitais krepšinio mylėtojais.

„Krepšinis tau “ vienija krepšinio mėgėjus Lietuvoje ir skatina aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą. Tai puiki alternatyva pabodusiai treniruoklių salei, bėgiojimui ar kitokiam monotoniškam sportui. Kadangi krepšinis ne tik lavina kūną, bet ir pradžiugina dvasią, atpalaiduoja ir nuraminą po varginančių dienos darbų it styga įsitempusį protą. Taigi, norintieji visuomet yra kviečiami apsilankyti „Krepšinis tau“ internetinėje svetainėje www.krepsiniozaidimai.lt, nesudėtingai prisijungti prie šio aktyvią ir sveiką gyvenseną propaguojančio klubo ir smagiai leisti laisvalaikį.
Daugiau naujienų iš kategorijos Patarimai
KOMENTARAI
 
 

LSD "Žalgiris" sporto bazė

Olimpiečių g. 17, Vilnius 852751477
 

Savicko sporto klubas

Ąžuolyno 7, Vilnius 852362223
 

EFFECTUS

Laisvės pr. 60, Vilnius 852414493, 868740701
 

ROYAL ATHLETIC CLUB

M.K.Čiurlionio g. 84A, Vilnius 852159383
 

SUPERGYM

Laisvės pr. 82, Vilnius 852703132
 

Šokių studija „Kandela“

Savanorių pr. 178, Vilnius 8 686 528 13 info@kandela.lt

EgoForte

Savanorių pr. 124 A, Vilnius 852161919 info@egoforte.lt
 

Žalgirio sporto kompleksas

A. ir J. Gravrogkų g. 4, Kaunas, 837351620, 8604 03155
 

Sporto kompleksas Sugihara

Č.Sugiharos g. 3, Vilnius (8 5) 270 57 10
 

„Geležiniai žmonės“

Jurbarko g. 2, Kaunas 837 264470 837 314093
 

Teniso aikštynas "EcoTENNIS"

VŠĮ ,,Ekotenisas” Draugystės g. 10, Kaunas info@ecotennis.lt + 370 640 46661, + 370 37 452852
 

Sporto klubas "Margiris"

Naujoji g. 52, Alytus

"Victoria Gym"

Trinapolio g.11, Vilnius
 

FORUM Sporto klubas

Konstitucijos pr. 26, Vilnius
 

"Vilniaus Sigmos" sporto centras

Kalvarijų g. 125, Vilnius
 

Sporto klubas "Žalgiris"

Ūdrijos g. 2a, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo klubas "Šaulė"

Ugniagesių g. 8, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo centras "Ąžuolynas"

Sporto g. 3, Kaunas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas