sportuojam.lt 2019 m. birželio 26 d. 10:48 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Kauno triatlonas - net nemokantiems plaukti

"Mūsų siūlomas iššūkis kur kas lengvesnis, nei tradicinis triatlonas, bet jis leidžia pajusti šio sporto žavesį“, - sako varžybų organizatorius D.Valiuška.

Kauno triatlonas
Organizatorių nuotr.
Kauno triatlonas
Ketvirtadienį, birželio 27 d., Kaune startuoja jau tradiciniu tapęs Kauno triatlonas „Orion Tri Fun“. Šios varžybos specialiai pritaikytos tiems, kas nori susipažinti su triatlono sporto šaka arba tiesiog gerai praleisti laiką. Sakoma, kad čia dalyvauti galima net nemokant plaukti.

Įveikiamas visiems 
 
„Triatlonas – unikali sporto šaka, apjungianti tris rungtis: plaukimą, važiavimą dviračiu ir bėgimą. Tačiau tradicinis triatlonas yra gan sunkus išbandymas. Pavyzdžiui, populiariausioje, olimpinėje, trasoje sportininkams reikia nuplaukti 1,5 km, 40 km numinti dviračiu ir 10 km nubėgti, - pasakoja varžybų organizatorius Dovydas Valiuška. – Mūsų siūlomas iššūkis kur kas lengvesnis, nors tuo pačiu leidžiantis pajusti šios sporto šakos žavesį.“
 
Kauno triatlono „Orion Tri Fun“ startas numatytas ant Kauno marių kranto, „Žalgirio“ jachtklubo prieigose. Varžybų dalyviai turės nuplaukti 200 m, dviračiu nuvažiuoti 10 km ir nubėgti 2,5 km. Tačiau net jeigu sunkiai laikotės ant vandens, galite ramiai registruotis į „Orion Tri Fun“.
 
„Dalyviai gali rinktis: visas rungtis įveikti individualiai arba komandoje. Jeigu draugų ar pažįstamų tarpe turite bent vieną gerą plaukiką, dviračių sporto entuziastą, o pats greitai bėgate – burkitės į komandą, galvokite pavadinimą ir dalyvaukite estafetėje. Taip juk net smagiau nei vienam, o ir rezultatų aukštesnių galima pasiekti“, – sako D. Valiuška.


Garsėja neformalia atmosfera
 
Nors kaip ir tikrose varžybose čia bus griežtai fiksuojamas laikas ir renkami pirmų – trečių vietų nugalėtojai moterų ir vyrų grupėse bei tarp komandų, Kauno triatlonas garsėja savo smagia atmosfera ir papildomomis pramogomis. Šį renginį net galima prilyginti sporto entuziastų piknikui ant marių kranto.
 
„Varžybas mums padeda organizuoti profesionalai, Lietuvos triatlono taurės organizatoriai. Tad sportinė dalis išties aukšto lygio ir ne vienas profesionalus triatloninkas atvažiuoja pasivaržyti tarp savų, - pasakoja D. Valiuška. - Turime ir rimtų rėmėjų, kurie tradiciškai prisideda prie šių varžybų. Pavyzdžiui, vieną unikaliausių prizų yra įsteigusi „Orion Asset Management“ įmonė, čempionams dovanojanti investicinių fondų vienetus.“
 
Tuo pačiu visi Kauno triatlono „Orion Tri Fun“ dalyviai dovanų gaus išskirtinio dizaino plaukimo kepurėles bei pasipuoš medaliais, kiekvienam bus įteiktas tradicinis startinis paketas su rėmėjų dovanomis. Komandinės rungties nugalėtojų laukia išmaniosios apyrankės, matuojančios širdies darbą, nueitą ar nubėgtą kelią, rodančios laiką ir turinčios dar begalę kitų funkcijų.
 
Vakare laukia piknikas
 
Išskirtiniu prizu bus apdovanotas ir originaliausiu kostiumu pasipuošęs varžybų dalyvis.
 
„Kasmet stengiamės sukurti kuo šventiškesnę atmosferą, todėl raginame dalyvius puoštis herojų kostiumais. Tai išties įžiebia šypsenas tiek sportininkų, tiek žiūrovų veiduose, - sako D. Valiuška. – Savo ruožtu patys dalyviams ruošiame heroišką priėmimą ant raudono kilimo, o po varžybų kviečiame į pikniką su griliui, muzika ar vandens pramogomis.“
 
Kauno triatlonas „Oriont Tri Fun“ startuoja birželio 27 dieną 19 valandą, tačiau dalyviai yra laukiami kiek anksčiau, mat numatytas instruktažas. Pirmoji rungtis – plaukimas Kauno mariose. Dviračių trasa nusidrieks T. Masiulio gatve. Beje, čia bus ribojamas automobilių eismas. Bėgimas vyks Pažaislio miško parko takeliais.
 
„Nerimą šiek tiek kėlė pranešimai apie Kauno marių vandens kokybę. Kaip ir kasmet, iš starto vietos paėmėme vandens mėginius tyrimams ir gavome atsakymą, kad jachtklubo akvatorijoje maudytis visiškai saugu“, - sako D. Valiuška.
 
Po varžybų laukia smagioji dalis – visi kviečiami prie „Manana“ palapinės, kur galima bus ant griliaus pasikepinti maisto, atsipūsti ant sėdmaišių klausantis muzikos ar išbandyti irklentes, pasiplaukioti kateriu, pralėkti su vandenlente.
 
Nespėjusieji užsiregistruoti į Kauno triatloną „Orion Tri Fun“ internetu, tai galės padaryti varžybų metu. Tik reikėtų atvykti kelias valandas prieš startą.
Daugiau naujienų iš kategorijos Pulsas
KOMENTARAI
 
 

LSD "Žalgiris" sporto bazė

Olimpiečių g. 17, Vilnius 852751477
 

Savicko sporto klubas

Ąžuolyno 7, Vilnius 852362223
 

EFFECTUS

Laisvės pr. 60, Vilnius 852414493, 868740701
 

ROYAL ATHLETIC CLUB

M.K.Čiurlionio g. 84A, Vilnius 852159383
 

SUPERGYM

Laisvės pr. 82, Vilnius 852703132
 

Šokių studija „Kandela“

Savanorių pr. 178, Vilnius 8 686 528 13 info@kandela.lt

EgoForte

Savanorių pr. 124 A, Vilnius 852161919 info@egoforte.lt
 

Žalgirio sporto kompleksas

A. ir J. Gravrogkų g. 4, Kaunas, 837351620, 8604 03155
 

Sporto kompleksas Sugihara

Č.Sugiharos g. 3, Vilnius (8 5) 270 57 10
 

„Geležiniai žmonės“

Jurbarko g. 2, Kaunas 837 264470 837 314093
 

Teniso aikštynas "EcoTENNIS"

VŠĮ ,,Ekotenisas” Draugystės g. 10, Kaunas info@ecotennis.lt + 370 640 46661, + 370 37 452852
 

Sporto klubas "Margiris"

Naujoji g. 52, Alytus

"Victoria Gym"

Trinapolio g.11, Vilnius
 

FORUM Sporto klubas

Konstitucijos pr. 26, Vilnius
 

"Vilniaus Sigmos" sporto centras

Kalvarijų g. 125, Vilnius
 

Sporto klubas "Žalgiris"

Ūdrijos g. 2a, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo klubas "Šaulė"

Ugniagesių g. 8, Alytus
 

Sporto ir sveikatingumo centras "Ąžuolynas"

Sporto g. 3, Kaunas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas